سریال جدید سهون عضو اکسو

سهون عضو اکسو برای سریالش جدیدش، عشق زیادی از طرف مردم دریافت کرده است!

سهون به تازگی درحال فیلم برداری سریال جدیدی از شبکه tving به نام “تمام چیز هایی که دوست داشتیم” است. این سریال همچنین با نام “عشق، دبیرستان هارا” هم شناخته می‌شود.

افراد شناخته شده زیادی مانند هم‌گروهی های سهون و غیره از این سریال رومانتیک و عاشقانه، با فرستادن کامیون غذا و قهوه حمایت کردند.

در تاریخ ۳ جولای، سهون در استوری اینستاگرام خود اعلام کرد که چانیول عضو اکسو آخرین نفری بوده که حمایت خود را نسبت به سریال نشان داده و کامیون قهوه‌ای برای صحنه فیلم‌برداری ارسال کرده است و عکسی را در اینستاگرام با کامیون قهوه به اشتراک میگذارد با کپشن:

(❤️My chanyeol hyung)

کامیون، همراه با بنری فرستاده شده بود که می‌گفت:

“برای تمام بازیگران و کارکنانی که در ساخت سریال “تمام چیز هایی که ما دوست داشتیم” نقش داشته‌اند. از قهوه لذت ببرید و لطفا از سهون به‌خوبی مراقبت کنید”

همچنین سهون در پست های قبلی در اینستاگرامش، عکس هایی از کامیون های ارسالی لی کوانگ‌ سو و سوهو که با او در برنامه تلویزیونی “جنایتکار تویی” همبازی بوده‌اند هم به اشتراک گذاشته بود.

همچنین در استوری خودش، عکسی را به اشتراک گذاشته بود از لیوان قهوه ای که متعلق به کامیون ارسالی سوهو بود و گفته بود: “لیدر ما، کیم جون من هیونگ😊”.

در پستی دیگر، سهون با عکسی در جلوی کامیون قهوه ارسالی از لی کوانگ سو تشکر کرده بود و گفته بود: “لی کوانگ سو هیونگ😜”.

و بر روی بنر آن کامیون، نوشته شده بود: “از طرف لی کوانگ سو برای بازیگر اوه سهون و تمامی کارکنان سریال” تمام چیز هایی که دوست داشتیم”.

 

سریال “تمام چیز هایی که دوست داشتیم”، سریال جدیدیست در ژانر رمانتیک و مدرسه‌ای است با موضوعی جدید درمورد پیوند اعضای بدن و انتقال حافظه به وسیله پیوند اعضای بدن.

زمان پخش سریال در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ درنظر گرفته شده است.

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. سانیا سنچولی می گوید

    سهون واقعا توی ایفای نقش های متفاوت خیلی خوب عمل میکنه یعنی اون استعداد بازیگری رو از اول درون خودش داشته. از نقشش داخل مینی سریال همسایه بغلی اکسو گرفته تا نقش اخیرش که به عنوان دزدان دریایی ظاهر شد. ولی هر نقشی هم که بازی کنه بنظرم ناخودآگاه بخاطر شخصیت و چهره اش اون حس خوب و وایب مثبت و فان بودن رو ازش میگیری. به امید فعالیت بیشتر سهون در عرصه بازیگری

    1. Ali.Abedian می گوید

      آره دقیقا همینطوری و البته که بخاطر چهرش هم هست