سهون عضو اکسو، نقش اصلی سریال جدید عاشقانه-مدرسه‌ای

 

سهون از اکسو نقش اصلی را در یک درام اصلی تلویزیونی آینده بازی خواهد کرد!

در 24 مارس، Sports Chosun گزارش داد که سهون از اکسو برای نقش اصلی درام اصلی TVING “Love, Hara High School”  انتخاب شده است.
در پاسخ به این گزارش، منبعی از SM Entertainment تایید کرد:

“درست است که سهون در نقش شخصیت اصلی Go Yoo در درام اصلی جدید TVING “Love, Hara High School” بازی خواهد کرد.”

“عشق، دبیرستان هارا” دوستی محکم و داستان عاشقانه صمیمانه جوانان 18 ساله را به تصویر می کشد که نمی توانند عشق یا دوستی را کنار بگذارند. این درام به موضوع منحصر به فرد حافظه سلولی می پردازد که فرض می کند حافظه به گیرندگان پیوند اعضا منتقل می شود. سهون نقش اصلی گو یو، دانش آموز 18 ساله ای را در سال دوم دبیرستان هارا ایفا می کند. گو یو هر روز قد بلندتر می شود و او اغلب به عنوان یک نابغه در بسکتبال مورد ستایش قرار می گیرد که در ابتدا برای قد بلندتر شدن شروع کرد. او همچنین دانش آموز جذابی است که علیرغم درس نخواندن، حداقل به طور متوسط ​​در مدرسه موفق می شود. گو یو برای قرار گذاشتن وقت ندارد و مشغول محافظت از جون هی است، اما پس از اهدای کلیه خود به جون هی، رقیب عشقی جون هی برای دانش آموز شماره 1 مدرسه و اولین عشقش سو یون به دلیل سندروم سلولی می شود.

پیش از این، سهون در «EXO Next Door» در سال 2015 و «Dokgo Rewind» در سال 2018 بازی کرده بود. او همچنین اولین حضور خود به طور جدی را از طریق «The Pirates: Goblin Flag» انجام داد. سهون اخیراً در سریال «Now We Are Breaking Up» از SBS بازی کرد و انتظارات را برای تغییر بازیگری بعدی او افزایش داد.

«عشق، دبیرستان هارا» توسط فیلمنامه‌نویس کانگ بو را نوشته شده است و کارگردانی آن را کیم جین سونگ کارگردانی کرده است که پیش از این روی «ملکه بزرگ سئوندئوک» و «کانگچی، آغاز» کار کرده است. فیلمبرداری «عشق، دبیرستان هارا» در ماه آوریل آغاز خواهد شد و امسال از طریق TVING به نمایش در خواهد آمد.

منتظر اخبار بیشتر در مورد این دراما باشید!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ