کای عضو اکسو، برترین موزیسین در زمینه‌ی مد و فشن!

! کای عضو اکسو، برترین موزیسین در زمینه‌ی مد و فشن

از لباس‌های خیابانی سایز بزرگ در «دومینو» تا لباس‌های سنتی کره‌ای در «هلو»، کای استایل خود را شکسته و به طرفداران نگاهی درونی به نحوه ایجاد لباس‌هایش می‌دهد.

هیچ چیز به اندازه‌ی ورود گروه های کی پاپ به رده‌های بالای مد به سرعت آتش نمی‌گیرد و معروف نمی‌شود.
رزی به همراه سی‌اِل، به عنوان اولین ستاره‌های زن کی پاپ که فرش مِت گالا را زیبا کردند، تاریخ ساز شدند.
جیسو با نگاهی انحصاری به مجموعه کروز 2022 دیور، چند لحظه قبل از شروع اجرا، طرفداران را شگفت‌زده کرد.
بی‌تی‌اس اولین گروه کی پاپ بود که نماینده لویی ویتون بود.

با این حال هیچ کدام به اندازه‌ی کایِ EXO قابل احترام نیستند! چیز خاصی در مورد سبک کای وجود دارد. جدا از تناسب‌های بزرگ، کت و شلوارهای متناسب و لایه بندی مترادف با سبک کره‌ای، رویکرد او به دقت تقطیر شده است. بین ترکیبی از کت و شلوارهای یکنواخت و اکسسوری های تزئین شده گوچی، یک حس کنترل وجود دارد که از برخی جهات ماورایی است.
او پس از انتصاب به عنوان سفیر هفته مد سئول با اطمینان می‌گوید: «مفهوم مهم ترین چیز است. ما باید فکر کنیم که آیا می‌خواهیم ایمن بازی کنیم یا یک چالش را انجام دهیم.»

مطالب پیشنهادی

از بسیاری جهات، کای هر دو را انجام می‌دهد، احتیاط را با عجیب‌وغریب ترکیب می‌کند، در حالی که به تاریخ مد و موسیقی اشاره می‌کند. فرودگاه اغلب فشن شویی برای آیدل‌ها بوده است و او این سنت را زنده نگه می دارد.

موزیک ویدیوی مرجع «Black or White» مایکل جکسون را در حین اجرای «Tempo» در حالی که در پرادا و Giles Deacon قدیمی تزئین شده بود، تماشا کنید و به راحتی متوجه شوید که چرا کای به عنوان یکی از 25 موزیسین شیک انتخاب شده است.

در حالی که بسیاری از اعضای EXO قراردادهای منطقه‌ای را با لیبل‌های بزرگ تضمین کردند، گوچی به سرعت نماد سبک جدید را به فهرست سفرای جهانی خود اضافه کرد. عنوانی که Kai با افرادی مانند هری استایلز، مایلی سایرس و فلورانس و ماشین به اشتراک می‌گذارد.

پس از حضور او در نمایشگاه تفریحی این برند در سال 2018، طرفداران به دنبال رویکرد آینده‌نگر و متناسب با لباس‌های مردانه او شدند. او توضیح می‌دهد: «برندهای خارجی ما را زیر نظر دارند. آنها به محبوبیت ما، ویژگی‌های گروه، هویت افراد نگاه می‌کنند و می‌بینند که آیا این امر با برند آنها مطابقت دارد یا خیر. که این دو می توانند هم‌افزایی ایجاد کنند و بعد از آن با هم رشد کنند و هماهنگ تر شوند.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ