تغییر نام گروه DONGKIZ + معرفی اعضای جدید

 

 

آژانس Dongyo قبل از کامبک اوریل ماه اعضای جدید را معرفی کرد.

گروه DKZ که قبلا با نام DONGKIZ شناخته می شد، اعضای جدید خود را معرفی کرد.
در 28 مارس، DKZ سه عضو جدید خود، سهیون، گیسوک، مینگیو را از طریق رسانه‌ی رسمی گروه معرفی کرد. DKZ از این نقطه به بعد یک گروه پسر 6 نفره خواهد بود که اعضای اصلی آن Jaechan، Kyungyoon و Jonghyung هستند.

 

 

آژانس  دونگیو در ۱۸ مارس قبلا اعلام کرده بود، گروه DONGKIZ قبل از کامبک آوریل ماه نام خود را به DKZ تغییر داد. 

آژانس همچنین اعلام کرد که ووندای به علت حادثه ای که پیش اومده و برای سلامتیش گروه را ترک خواهد کرد.

مونیک به علت اظطراب روانی در وقفه به سر می‌برد. اما او گروه را ترک نخواهد کرد ولی در کامبک آتی این گروه شرکت نخواهد کرد و روی بهبودی خود تمرکز می‌کند. 

 

 

بیانیه کامل کمپانی Dongyo به شرح زیر است:

سلام.

 این کمپانی دونگیو است.

ابتدا، ما صمیمانه از همه طرفدارانی که همیشه از DONGKIZ حمایت و مراقبت می کنند، تشکر می کنیم.

مایلیم در مورد آینده ووندای و مونیک که در حال حاضر در وقفه هستند و همچنین برنامه های DONGKIZ برای فعالیت های گروهی، اطلاعیه ای ارائه کنیم.

1. در مورد فعالیت های آینده ووندای و مونیک که در حال حاضر به دلیل سلامتی در حال استراحت هستند:

پس از مصدومیت، ووندای زمانی را برای استراحت اختصاص داد و با آژانس درباره فعالیت‌های آینده‌اش بحث‌های عمیق و جدی انجام داد. با این حال، با توجه به نظر پزشک او مبنی بر اینکه او در آینده به توانبخشی مداوم نیاز دارد، در نهایت تصمیم گرفته شد که او گروه را ترک کند.

مونیک برای بازیابی سلامتی خود نیز زمانی را برای استراحت اختصاص داد و مدت ها در مورد بازگشت [پتانسیل] خود به فعالیت ها با ما صحبت کرد. قبل از کامبک بعدی، ما وضعیت مونیک را بررسی کردیم و با احتیاط به او پیشنهاد دادیم که به فعالیت‌هایش بازگردد و خودش نیز مدت‌ها با دقت در مورد این موضوع بحث کرد. با این حال، ما به نظر او احترام خواهیم گذاشت که او هنوز به اندازه کافی بهبود نیافته است تا بتواند فعالیت های خود را از سر بگیرد و بنابراین تصمیم گرفته شده است که در تیزر کامبک آتی گروه شرکت نکند.

اگرچه فعالیت های گروهی هر دو عضو با DONGKIZ مهم است، سلامتی و نظر هر یک از اعضا باید اولویت اصلی ما باشد. لذا پس از بحث و گفتگو با تمامی اعضا، تصمیم گرفته ایم به نظرات دو نفر احترام بگذاریم.

2. با توجه به فعالیت های گروه آتی DONGKIZ.

 تغییر در نام گروه:

همانطور که در لوگوی رسمی که چندی پیش منتشر شد، مشاهده می کنید، از این کامبک آتی در آوریل 2022، DONGKIZ با نام رسمی جدید گروه DKZ به شما خوشامد می گوید.

 

به جای اینکه DONGKIZ و DKZ را به عنوان دو گروه جداگانه در نظر بگیرید، از شما می خواهیم که آنها را به عنوان گروهی در نظر بگیرید که خاطرات گذشته اعضا و طرفداران را با امیدهای آنها به آینده پیوند می دهد. لطفا به آنها محبت و حمایت زیادی کنید.

ما می دانیم که به دنبال اعلام ناگهانی ووندای و مونیک در سال گذشته، طرفداران برای مدت طولانی نگران شدند در حالی که عصبی بودند در انتظار اعلامیه جدید به سر می‌بردند. علاوه بر این، در حالی که ما می‌دانستیم که بسیاری از افراد می‌خواهند که گروه با هر پنج عضو فعالیت خود را از سر بگیرد، اما این موضوعی نبود که بتوان بلافاصله در یک لحظه تصمیم‌گیری کرد، یا تصمیم آسانی نبود که بتوانیم با عجله بگیریم. 

ما صمیمانه از هوادارانی که احتمالاً احساس ناامیدی می کردند عذرخواهی می کنیم زیرا مدت طولانی نمی دانستند چه خبر است.

کمپانی Dongyo برای ووندای و مونیک آرزوی بهبودی سریع دارد و ما امیدواریم که طرفداران حمایت و تشویق گرمی را برای اعضایی که در حال آماده شدن برای یک بار دیگر به عنوان DKZ هستند، ارسال کنند.

ممنون.

 

 

o

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ