کپی رایت در تهران تا سئول:

تهران تا سئول همواره در تلاش است تا با رعایت حقوق کپی رایت،بهترین خدمات ممکن را در اختیار مخاطبین خود قراردهد.از آنجایی که موضوعات بخش زیادی از محتوای این وبسایت در کشور کره جنوبی به ثبت رسیده و اطلاعات لازمه توسط تهران تا سئول گردآوری گشته است، توجه به نکات زیر الزامی است:


تمام حقوق مادی و معنوی محتوی این سایت، اعم از آموزش ها، گزارش ها، مقالات، مصاحبه، فایل های اختصاصی، ویدیو، پادکست ها،ترجمه ها متعلق به تهران تا سئول بوده و زیر نظرcreativecommons ثبت گشته و استفاده از آنها با ذکر منبع(و دادن لینک به وبسایت) بدون مشکل است.مسلما در صورت نقض قوانین توسط وبسایت ها،وبلاگ ها و فروم ها در ابتدا به افراد تذکر و سپس در صورت عدم رعایت قوانین،پیگیری قانونی انجام میگیرد.
اگر شاهد نقض قانون کپی رایت و حقوق مولف در بخشی از وب‌گاه بودید، مورد را بلافاصله از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مدیریت وب‌گاه برسانید.
قالب استفاده شده در تهران تا سئول قالب وردپرسی پابلیشر میباشد و این قالب از شرکت سازنده به طور مستقیم خریداری شده است، اما تمام بخش‌های مربوط به این قالب توسط تهران تا سئول ویرایش و تغییر کرده‌است بنابرین درصورتی که تمایل به الگوبرداری از طرح های تهران تا سئول دارید،لطفا ابتدا از مدیریت وبگاه اجازه بگیرید.
بخشی از طرح‌های گرافیکی، آیکون، فونت‌های استفاده شده و افزونه‌های وب‌گاه، از بخش‌های مختلف اینترنت بوده و تهران تا سئول حقی بر آن‌ها ندارد که این بخش ها متعاقبا به اطلاع شما خواهد رسید.
در این وبسایت فایل موزیک ها و فیلم های معرفی شده برای دانلود قرار نمیگیرد،بلکه موزیک ها از طریق پخش کننده اسپاتیفای صاحب اثرو تیزر فیلم ها از طریق یوتیوب سازنده قابل مشاهده در وبسایت میباشد.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به شرایط استفاده از اسپاتیفای و شرایط استفاده از api یوتیوب، مراجعه نمایید.

چنانچه محتوایی با حمایت مالی و اسپانسری اشخاصی اعم از حقیقی یا حقوقی نگارش یا تولید گشته باشد،این موضوع به اطلاع مخاطبین در ابتدای پست یا اثر خواهد رسید.لازم به ذکر است مسئولیت این دسته از محتواها با تهران تا سئول نمیباشد اگرچه که تهران تا سئول پیش از قراردادن این محتواها سعی میکند تا مطالب را صحت سنجی نماید.