کپی رایت

کپی رایت در تهران تا سئول:

تهران تا سئول همواره در تلاش است تا با رعایت حقوق کپی رایت،بهترین خدمات ممکن را در اختیار مخاطبین خود قراردهد.از آنجایی که موضوعات بخش زیادی از محتوای این وبسایت در کشور کره جنوبی به ثبت رسیده و اطلاعات لازمه توسط تهران تا سئول گردآوری گشته است، توجه به نکات زیر الزامی است:


تمام حقوق مادی و معنوی محتوی این سایت، اعم از آموزش ها، گزارش ها، مقالات، مصاحبه، فایل های اختصاصی، ویدیو، پادکست ها،ترجمه ها متعلق به تهران تا سئول بوده و استفاده از آنها با ذکر منبع(و دادن لینک به وبسایت) بدون مشکل است.
اگر شاهد نقض قانون کپی رایت و حقوق مولف در بخشی از وب‌گاه بودید، مورد را بلافاصله از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مدیریت وب‌گاه برسانید.
قالب استفاده شده در تهران تا سئول قالب وردپرسی پابلیشر میباشد و این قالب از شرکت سازنده به طور مستقیم خریداری شده است، اما تمام بخش‌های مربوط به این قالب توسط تهران تا سئول ویرایش و تغییر کرده‌است بنابرین درصورتی که تمایل به الگوبرداری از طرح های تهران تا سئول دارید،لطفا ابتدا از مدیریت وب گاه اجازه بگیرید.
بخشی از طرح‌های گرافیکی، آیکون، فونت‌های استفاده شده و افزونه‌های وب‌گاه، از بخش‌های مختلف اینترنت بوده و تهران تا سئول حقی بر آن‌ها ندارد که این بخش ها متعاقبا به اطلاع شما خواهد رسید.
در این وبسایت فایل موزیک ها و فیلم های معرفی شده برای دانلود قرار نمیگیرد،بلکه موزیک ها از طریق پخش کننده اسپاتیفای صاحب اثر قابل شنیدن در وبسایت میباشد.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به شرایط استفاده از اسپاتیفای، مراجعه نمایید.

چنانچه محتوایی با حمایت مالی و اسپانسری اشخاصی اعم از حقیقی یا حقوقی نگارش یا تولید گشته باشد،این موضوع به اطلاع مخاطبین در ابتدای پست یا اثر خواهد رسید.لازم به ذکر است مسئولیت این دسته از محتواها با تهران تا سئول نمیباشد اگرچه که تهران تا سئول پیش از قراردادن این محتواها سعی میکند تا مطالب را صحت سنجی نماید.

 

 

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

ساخت حساب کاربری!

فرم زیر را برای ثبت نام تکمیل نمایید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید