معرفی سریال خواستگاری تجاری

خواستگاری تجاری (사내 맞선|Business Proposal) یک سریال تلویزیونی کمدی رمانتیک محصول کره جنوبی است که بر اساس وبتون با همین عنوان توسط هه هوا و به کارگردانی پارک سون هو ساخته شده است.  این سریال از 28 فوریه تا 5 آوریل 2022 به مدت 12 قسمت از تلویزیون SBS هر دوشنبه و سه شنبه ساعت 22:00 به وقت کره پخش شد.

 

-نویسنده

هان سول هی
هونگ بو هی

-کارگردان

پارک سون هو

-بازیگران

آن هیو سپ

 


کیم سه جونگ


کیم مین گیو


سول این آ


خلاصه سریال خواستگاری تجاری:

شین هاری (کیم سه جونگ) به جای دوستش یونگ سو(سول این آ) سر یک قرار از پیش تعیین شده می رود که پدر یونگ شو این قرار را ترتیب داده بوده.شین هاری به سر قرار از پیش تعیین شده می رود و متوجه می شود کسی که با او سر قرار آمده است، رئیس شرکتشان کانگ ته مو (آن هیو سپ) است.کانگ ته مو بدون آنکه متوجه شود شین هاری کارمند اوست تصمیم میگیرد با او ازدواج کند و شین هاری تمام سعی خود را میکند تا در چشم کانگ ته مو آدم بدی به نظر برسد و کانگ ته مو را از تصمیمش پشیمان کند.


نکاتی در مورد سریال خواستگاری تجاری:

یونگ سو دختری از خانواده ثروتمند است و دوست دارد که خودش نیمه گمشده اش را پیدا کند و عاشق بشود.هنگامی که از سوپر مارکت بیرون می آمد به سونگ هون (کیم مین گیو) برخورد میکند و در نگاه اول عاشق او می شود.
شین هاری در بخشی از شرکت کانگ ته مو کار میکند و مجبور است مدام شکل ظاهری خودش را عوض کند تا بتواند با کانگ ته مو سر قرار برود و حقیقت فاش نشود که او کارمند شرکت کانگ ته مو است…


او اس تی(OST)

او اِس تی های سریال خواستگاری کاری، یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین او اس تی ها بود.به شخصه از گوش دادن به او اس تی های سریال لذت می بردم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
4 نظرات
 1. Dream 13 می گوید

  خسته نباشید بابت این پست جذاب و جالب تون☺️
  درامای جالبی بود و پر از خنده یعنی در جدی ترین لحظات که فکر میکردی چقدر قراره ادامه روند جدی باشه یهو یه حرکت طنز از شخصیت ها می‌دیدی که فرای تصورات مخاطب بود. واقعاً با دیدن این سریال مهارت خوبی در تبدیل موقعیت های جدی به طنز پیدا کردم. البته حضور بازیگران معروف و خوبی هم مثل کیم سه جونگ و آن هیو سوپ به جذابیت بیشتر این سریال کمک کرد.

  1. زهرا مسعودی می گوید

   من یکی از دلایلش که جذبش شدم همین کمدی بودنش بود🤣😍

 2. سینا جوادپور می گوید

  این سریال واقعا قشنگ و به هرکس که ندیده پیشنهادش میکنم، این سریال با یک کلیشه کلی از سریال های کره ای درسته شده بود اما نشان داد که هر چقدر هم کلیشه در این سریال باشد با بازیگری خوب آن هیو سئوپ و کیم سه جونگ و سول این آ و کیم مین گیو و..، طنز نویسی خاص و جذاب و کارگردانی قدرتمند نشان داد کلیشه های چند سال پیش سریال های کره‌ای در این زمان می‌تواند داستان و سریال جذابی خلق کند. ممنون بابت پست معرفیتون خسته نباشید😍👏

  1. زهرا مسعودی می گوید

   خوشحال که دوسش داشتید.بله واقعا فیلم قشنگی بود و همچنین او اس تی خیلی دلنشینی داشت🥰😍💖