تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

نتیجه‌ی تست کرونای جیهوپ عضو گروه بی‌تی‌اس

1 65

در 24 مارس، کمپانی موسیقی بیگ هیت، بیانیه‌ای رسمی از طریق Weverse منتشر کرد و تأیید کرد که آزمایش COVID-19 جیهوپ از گروه BTS مثبت شده است.

همچنین در این بیانیه گزارش داده شده “جیهوپ فقط گلودرد داشته و برای انجام آزمایش PCR در روز چهارشنبه، 23 مارس، به بیمارستان رفته و امروز صبح (24 مارس) تشخیص کووید-19 داده شد. جیهوپ در حال حاضر هیچ علامت دیگری به جز گلودرد نشان نمی‌دهد و در قرنطینه‌ی خانگی، تحت درمان است.

علاوه بر این، بیگ هیت موزیک اطمینان داد “جی-هوپ در حال برنامه ریزی برای شرکت در فعالیت هایی است که قرار است ماه آینده پس از پایان درمان در خانه انجام شود.”

در همین حال، J-Hope ششمین عضو BTS است که به COVID-19 مبتلا شده است، پس از اعضای SUGA ، RM ، Jin ، Jimin و V. همه اعضا تاکنون به سلامت از این ویروس بهبود یافته اند و انتظار می رود J-Hope نیز به زودی بهبود پیدا کند.

همچنین BTS به زودی برای شرکت در ” شصت و چهارمین جوایز گرمی ” که در لاس وگاس در تاریخ 3 آوریل برگزار می شود، به ایالات متحده خواهد رفت و کنسرت ” Permission To Dance On Stage – Las Vegas ” خود را در استادیوم آلژیانت برگزار خواهند کرد.

تبلیغات

1 نظر
  1. آواتار کوثر سلیمانی
    کوثر سلیمانی می گوید

    جی‌هوپی😭
    امیدوارم خیلی زود خوب بشه🥲💔

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!