بی تی اس نامزد دریافت جایزه برگزیده کودکان نیکلودین شد

به دنبال برگزاری کنسرت PTD on Stage SEOUL پس از 2 سال و نیم، خبر نامزدی بی تی اس در مراسم جایزه برگزیده کودکان نیکلودین (Nickelodeon Kid`s Choice Awards) به گوش رسید. بی تی اس به عنوان بزرگترین گروه موسیقی در جهان تا به امروز جوایز شگفت انگیزی را به دست آورده است که جدیدترین نامزدی آن مربوط به جایزه برگزیده کودکان نیکلودین است.

Bts

جایزه برگزیده کودکان نیکلودین که معمولاً به اختصار KCAs یا جایزه برگزیده کودکان نامیده می‌شود، جوایز سالانه‌ای است که توسط تلویزیون کابلی نیکلودین در شب یک‌شنبه اواخر ماه مارس یا اوایل آوریل، به افتخار بزرگترین هنرمندان سال در سینما، تلویزیون و موسیقی که با رای بینندگان نیکلودین انتخاب می‌شوند، برگزار می‌گردد.

Bts

در دهمین روز از ماه مارچ سال ۲۰۲۲، نامزد های دریافت جایزه اعلام شدند. بی تی اس برای دریافت جایزه به بهترین گروه موسیقی با Maroon 5، Jonas Brothers، Black Eyed Peas، Florida Georgia Line و Migos، رقابت می کند.

Bts

بی تی اس همچنین در بخش بهترین ستاره موسیقی جهانی، نامزد شده است. در این بخش هنرمندانی چون Adele، Camilo، Tones and I، Tems، Rosalía و Olivia Rodrigo با هم رقابت می کنند.

Bts

برای اولین بار در سال ۲۰۱۸، بی تی اس در بخش بهترین ستاره موسیقی جهانی برنده جایزه شدند. همچنین در سال ۲۰۲۰ به عنوان بهترین گروه موسیقی جهان در این مراسم انتخاب شدند. در سال ۲۰۲۱ آنها در سه بخش بهترین گروه موسیقی، بهترین ستاره موسیقی جهانی و بهترین آهنگ جهان موفق به دریافت جایزه شدند.

تبریک به بی تی اس و آرمی!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!

2 نظرات
  1. کوثر سلیمانی می گوید

    اشکام🥲😭
    پسرامون فوق‌العاده‌ان💜

    1. کیمیا حدادی می گوید

      😎😎😎😎البته