تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

اعضای بی تی اس تمام سهام هایب لیبل خودشون رو فروختن! آیا بی‌تی‌اس قراره به فعالیت‌هاش پایان بده؟!

0 110

مدتی هست که گروه بی‌تی‌اس فعالیت چندانی به عنوان یه گروه نداره و اعضا درگیر خدمت سربازی‌شون و یا آلبوم‌های سولوی خودشون هستن. با کامبک سولوی جونگ‌کوک، پرونده آلبوم‌های سولوی اعضا بسته شد و حالا آرمی‌ها منتظر خبرهایی از روند فعالیت گروه بی‌تی‌اس هستن. از اونجایی که نامجون (Namjoon)، معروف به آر اِم (RM)، لیدر و عضوی از گروه بی‌تی‌اس، توی یکی از لایوهای خودش به آرمی‌ها گفت که بی‌تی‌اس دوباره سال 2025 کنار هم جمع میشن و فعالیت‌هاشون رو شروع می‌کنن، آرمی‌ها نسبت به برگشت بی‌تی‌اس به عنوان یه گروه خوش‌بین و امیدوارن اما چند روز پیش اتفاق عجیبی افتاد! بی‌تی‌اس سهام کمپانی هایب لیبل خودش رو فروخت! این خبر باعث شد تا همه طرفداری کیپاپ متعجب بشن و براشون سوال بشه که آیا بی‌تی‌اس قراره از کمپانی هایب جدا بشه؟ آیا اون‌ها قراره به فعالیت‌هاشون پایان بدن یا نه؟ حالا امروز توی ادامه این پست از مجله فرهنگی خبری تهران تا سئول با بررسی کامل این خبر و جواب این سوالات همراهتون هستیم.

اعضای گروه بی‌تی‌اس

طبق گزارش یک رسانه خبری کره‌ای، توی تاریخ 17 نوامبر 2023، اعضای بی‌تی‌اس (BTS) تموم سهام‌های هایب لیبل خودشون رو که از طرف کمپانی هایب بهشون داده شده بود، فروختن.

اطلاعات بورس و اوراق بهادار کره جنوبی از طریق سیستم و سامانه دارت (DART) که یه سیستم معتبر تجزیه و تحلیل، بازیابی و انتقال داده بورس کره جنوبیه، در دسترس سهام‌داران قرار می‌گیره و بر اساس گزارش این سیستم، که توی تاریخ 14 نوامبر 2023 فاش و عمومی شد، هر هفت عضو گروه بی‌تی‌اس تمامی سهام هایب لیبل خودشون رو که توی سپتامبر سال جاری وارد بازار بورس کرده بودن، چند روز پیش فروختن.

مبالغ حاصل از فروش سهام هر کدوم از اعضا که براساس قیمت پایانی 20 سپتامبر هستش، بصورت زیر اعلام شده:

جین: تقریباً 12.7 میلیارد وون (با تعدا 52,385 سهم)

جیهوپ: تقریباً 15.3 میلیارد وون (با تعداد 62,784 سهم)

نامجون: تقریباً 14.1 میلیارد وون (با تعداد 58,000 سهم)

شوگا: تقریباً 16.6 میلیارد وون (با تعداد 68,385 سهم)

جیمین: تقریبا 16.6میلیارد وون (با تعداد 68,385 سهم)

تهیونگ: تقریبا 16.6 میلیارد وون (با تعداد 68,385 سهم)

جونگ‌کوک: تقریبا 16.6 میلیارد وون (با تعداد 68,385 سهم)

علاوه بر این، طبق گزارش سهامداران در مورد سهام و سایر اوراق بهادار که توسط خود کمپانی هایب توی تاريخ 14 نوامبر 2023 فاش شد، رئیس کمپانی هایب لیبل، بنگ شی هیوک (Bang si hyuk) هم سهام مالکیت خودش رو از تعداد 24,322,584 سهم (معادل 58.07% از سهام کل کمپانی) به 21,429,024 سهام (51.42% از سهام کل کمپانی) کاهش داد؛ یعنی چیزی در حدود 2,893,560 سهم از تعداد سهام خودش رو حذف کرد که معادل 6.65% از سهام کل کمپانی میشه. بعضی از مدیران در این باره گفتن که بنگ شی هیوک بخاطر عدم فعالیت گروه بی‌تی‌اس که همیشه سودآوری کلانی رو برای کمپانی می‌کردن و آینده نامطمئنش،  تصمیم به فروختن بخشی از سهام خودش گرفته تا ضرر احتمالی رو کاهش بده. اما هنوز بیانیه‌ای رسمی از طرف خود کمپانی در این باره منتشر نشده و طرفدارا و جامعه کیپاپ به شدت خواستار پیگیری و پاسخگویی کمپانی هایب لیبل هستن.

بی‌تی‌اس (BTS)

آرمی‌های عزیز، نظر شما درباره این خبر چیست؟ بنظرتون بی‌تی‌اس بازم قراره به عنوان یه گروه ادامه بده و برای آرمی‌هاش آهنگ‌های قشنگ بسازه؟ توی بخش کامنتا منتظر نظرات تون هستیم ^-^

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!