تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

آسیب دیدگی جین عضو BTS و اجرای او در کنسرت لاس وگاس

0 318

تغییراتی در مشارکت جین در کنسرت های آینده BTS در لاس وگاس وجود خواهد داشت.

بیانیه انگلیسی کامل آژانس در متن زیر ارائه شده است:

سلام.
این موسیقی بیگ هیت است.
مایلیم در مورد اجرای جین عضو BTS در طول کنسرت های “BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE – LAS VEGAS” که در 8، 9، 15 و 16 آوریل برنامه ریزی شده است، اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که در 19 مارس به شما اطلاع دادیم، جین انگشت اشاره چپ خود را به دلیل آسیب جزئی تاندون‌های انگشت آسیب دیده بود و برای ترمیم اکستانسور انگشت تحت عمل جراحی قرار گرفت. دکتر پیشنهاد کرد که جین باید از حرکات شدید خودداری کند زیرا هر لحظه یا ضربه بیش از حد به انگشت او در حالی که او هنوز در حال نقاهت از آسیب است ممکن است او را مجبور به انجام یک عمل جراحی دیگر کند.

در حالی که خود هنرمند شدیداً مایل به شرکت کامل بود، آژانس ما تصمیم گرفته است که توصیه های پزشک را دنبال کند و حرکات او را در طول کنسرت های “BTS PERMISSION TO DANCE ON STAGE – LAS VEGAS” در تمام تاریخ های ذکر شده به حداقل برساند. در نتیجه، رقص و اجراهای صحنه ای جین تا حدی محدود خواهد شد. ما برای درک و حمایت از همه هواداران خود می خواهیم.

ما همچنان به سلامت و ایمنی هنرمندانمان بالاترین اولویت را می دهیم و تلاش می کنیم اطمینان حاصل کنیم که همه اعضای BTS می توانند با هواداران خود در سلامت کامل ملاقات کنند.

امیدواریم جین سریعتر بهبود یابد.

تبلیغات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!