طراحی لوگوی BTS ISLAND:IN THE SEOM توسط جین

در ماه آوریل، BTS یک بازی جدید برای تلفن های همراه به نام”BTS ISLAND:IN THE SEOM”راارائه کرد. داستان بر اساس شخصیت های BTS است که در جزیره زندگی می کنند و کارهای روزانه را انجام می دهند. دنیای “In The Seom” فوق العاده قابل ستایش است!

جین بسیار مشتاقانه روی طراحی جهان برای نسخه کوچک خود کار کرد.

در 3 می، قسمت جدیدی از “BTS Become Game Developers” منتشر شد وهمه ما شاهد شکوفایی خلاقیت جین بودیم!

در بین این گروه، جین به عنوان «پادشاه خلاقیت»شناخته می شود و قطعاً دلیلی برای آن وجود دارد! هر زمان که فرصتی وجود داشته باشد، جین بهترین ایده ها را برای هر چیزی ارائه می دهد! او می تواند در مورد همه چیز در روی زمین ،داستانهایی بسازد، آهنگ های خودجوش، عکس ها، طرح ها، رقص و فیلم ها! ذهن جین مانند هزارتویی از ایده های روشن است. حتی MBTI (تایپ شخصیتی)او هم همین را می گوید: جین یک فرد INTP با شخصیتی است که به عنوان “بانک ایده” توصیف می شود.

ازاعضای BTSخواسته شد یک لوگو برای “In The Seom” ایجاد کنند و ایده جین بهترین بود. او پیشنهاد داد تا نهنگی را بکشد که یک جزیره در بالای او قرار داردکه شامل یک درخت بزرگ و هفت شخصیت کوچک است.نهنگ نمادی است که جین چند سال پیش ایجاد کرد و توسط HYBE به عنوان بخشی رسمی از BTS Universe استفاده شد. نام این نهنگ جادویی کر(kore) است.

وقتی یکی از اعضا از جین پرسید که چرا تصمیم گرفتی یک درخت بزرگ را در یک جزیره بگذاری، او حتی برای یک ثانیه هم در پاسخگویی تردید نکرد: “کلمه درخت نشان دهنده فراوانی است. اگر به سنت اساطیر یونان و روم نگاه کنید، همه چیز با درخت جهان شروع شد.”

 

علاوه بر این، جین حتی معنای نهنگی را که جزیره را در دست دارد توضیح داد. این نهنگ آسمان نامیده می شود، و از آنجایی که این گروه چیزهای زیادی به این حیوان خاص متصل وصل کرده است،جین می خواست آن را به عنوان پایه و اساس دنیای خود نشان دهد، زمینی که در هنگام پرواز در آسمان روی آن ایستاده اند.

بقیه اعضا همیشه با هیبت می نشینند و جین را در عنصر خلاق خود تماشا می کنند. هنگامی که او شروع به اشتراک گذاری ایده ها می کند، نمی توانید به او گوش نکنید و از نحوه عملکرد مغز جین شگفت زده شوید!

بسیاری از چیزهای نمادین توسط جین در طول این سال ها ساخته شده است. محصولات خلاقیت او همیشه در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا می کند که از مرزهای طرفداران BTS فراتر می برد.حتی مفاهیم برای آهنگ های انفرادی او همیشه بسیار خلاقانه است! جین به همین راحتی دنیاها و جهان های جدید را به وجود می آورد.

جین به دنیا آمد تا یک خالق نابغه باشد!

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
2 نظرات
  1. کیمیا حدادی می گوید

    اون بی نظیره و خیلی مهربون و همه این خلاقیتش از کودک درونش میاد. مرسی بابت این پست جذاب😍

    1. آیلار رهکوی می گوید

      👍،جین محشره!خوشحالم که لذت بردی😄