بی تی اس در گرمی آتش بپا کرد!

آهنگ”Butter” از BTS در رتبه بندی “بهترین عملکرد” ​​بیلبورد برای گرمی 2022 قرار گرفت.

سال گذشته، به دلیل محدودیت‌های COVID-19، BTS به طور مجازی «Dynamite» را برای مراسم گرمی اجرا کرد. با این حال، سوپرگروه تمام مراحل را کنار گذاشت. آنها مجموعه گرمی را بازسازی کردند و روی پشت بام یک آسمان خراش در سئول رقصیدند.

با توجه به اینکه «Dynamite» چقدر عجیب بود، طرفداران نمی‌توانستند منتظر بمانند تا ببینند BTS برای اولین اجرای انفرادی خود در صحنه گرمی چه برنامه‌ای در نظر گرفته است. همانطور که انتظار می رفت، BTS با تبدیل “Butter” با تئوری “دزدی از موزه”روی صحنه، فراتر از انتظارات عمل کرد!

آهنگ《Butter》 باعث شد تماشاگران بلند شوند و در حال رقصیدن باشند، و وقتی به پایان رسید BTS مورد تشویق ایستاده قرار گرفت.

متأسفانه، BTS جایزه “بهترین اجرای دو نفره/گروهی” را دریافت نکرد، اما آنها تحسین و افتخار زیادی را به دست آوردند.

بیلبورد «butter» را به عنوان بهترین اجرای شب معرفی کرده و آن را در رتبه اول از میان شانزده اجرا قرار داده است. بیلبورد خط داستانی، رقص الهام گرفته از 007 BTS و لحظه معاشقه با اولیویا رودریگو را ستود.

نرم و صاف مانند کره، اجرای هفت نفره ی نامزد جایزه گرمی، اشعار “جنایی مخفی” خود را با اجرای 007 خود ازلیست صد آهنگ پرطرفدار Hot billboardبه سطح جدیدی رساندند. جین، جیمین، وی، آر‌ ام، جی‌هوپ، شوگا و جونگ‌کوک از لیزرهای آبی نئون در طول یک سکانس رقص شیک طفره رفتند و کل صحنه گرمی را به مقر مامور مخفی تبدیل کردند و ثابت کردند که خلاقیت آنها به همان اندازه استعداد موسیقی آنها چشمگیر است.همچنین آن لحظه معاشقه با وی و اولیویا رودریگو؟ بیایید امیدوار باشیم که او پیشنهاد یک دوئت آینده را در گوش او زمزمه کرده باشد.

— Billboard

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. Dream 13 می گوید

    خسته نباشید بابت این پست خوبتون ☺️
    بنظرم واقعاً این اجرای بی تی اس از باتر در گرمی بینظیر و تاریخی بود و شایسته بیش از اینها. ولی بهرحال مهم اینه که بی تی اس بار دیگر شایستگی و استعداد خودش رو به جهان ثابت کرد.