تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیاره

4 376

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیاره

اتحاد بی تی اس و سامسونگ:

سامسونگ با انتشار اخباری به تازگی اعلام کرده است که با برنامه «اتحاد بی تی اس و سامسونگ» تصمیم دارد تا آلودگی های پلاستیکی ناشی از سری گوشی های گلکسی را با استفاده از راه حلی خلاقانه که نه تنها تاثیری مثبت بر روی محیط زیست بلکه بر روی زندگی کاربران این گوشی هم دارد، حل کند.

به همین منظور، آنها یک کمپین جهانی جدید را در پاسخ به این بحران زیست محیطی راه اندازی کرده اند.

از سال گذشته، سامسونگ اخبار همکاری بعدی خود را با سفیر جهانی بی تی اس با مردم به اشتراک گذاشته است.

تیزرهای سامسونگ از بی تی اس:

ما فقط بر اساس برخی از تیزرها حدس زدیم که این یک نسخه جدید بی تی اس از سری گوشی های همراه گلکسی خواهد بود.

سپس در ماه ژانویه، سامسونگ به انتشار تیزرهای خود از بی تی اس ادامه داد که منجر به عرضه سالانه ی Samsung Galaxy unpacked شد. در صبح روز 28 ژانویه (EST)،شرکت موبایل سامسونگ توییت مرموزانه ای را منتشر کرد:

7,6,5,4,3,2,1،….با ما همراه باشید.

بی‌شک این یک تاکتیک بازاریابی عالی از جانب شرکت سامسونگ بود زیرا آرمی ها در تلاش بودند تا بر اساس تصویری از پشت اعضا، آنها را حدس بزنند.

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیارهبلاخره، در ساعت 12 صبح 9 فوریه (KST)، 10 صبح 10 فوریه(EST)، 2022، سامسونگ رویداد رونمایی از Samsung Galaxy unpacked را برگزار کرد.

سامسونگ در این رویداد، دستگاه ها و محصولات جدید سال خود را به نمایش گذاشت.

او همچنین از یکی از سفیران بی تی اس هم به عنوان مهمان ویژه دعوت کرده بود.

در هرحال، بی تی اس فقط یک تلفن همراه جدید معرفی نکرد. بلکه، آنها به معرفی چیزی حتی بزرگتر کمک کردند:

یک کمپین جهانی جدید ، گوشی های سری Galaxy برای نجات سیاره (زمین).

بی تی اس و گوشی های سامسونگ سری Galaxy پیام قدرتمندی را راجع به حفاظت از سیاره مان به اشتراک می گذارند. بیایید زندگی محصولی را مورد بازبینی قرار دهیم و با هم برای آینده ای بهتر کار کنیم. «سامسونگ»

در تیزری با پخش ریمیکس «Suga» از آهنگ نمادین «Over the horizon» گوشی های Galaxy، هر یک از اعضا نشانه هایی در دست داشتند که این نشانه ها در کنار هم پیامی را به بینندگان راجع به بحران زیست محیطی ارائه می کرد.

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیاره

راه حل خلاقانه سامسونگ:

در اقدامی که پایداری و نوآوری را با هم ترکیب می کند، سامسونگ الکترونیکز به توسعه ی ماده ی جدیدی پرداخت که به پلاستیک های اقیانوسی جان تازه ای می بخشد و این ماده در گوشی های مختلف سری Galaxy گنجانده می شود.

این ماده از تورهای ماهیگیری اقیانوسی با استفاده از فرایند بازسازی تولید می‌شود. ما با استفاده از این ماده گام جدیدی را در سفر Galaxy برای نجات سیاره بر خواهیم داشت که هدف آن به حداقل رساندن ردپای زیست محیطی بشر و کمک به ایجاد سبک زندگی های پایدارتر برای جامعه گوشی های سری Galaxy است.

بطور خاص، اعضا راجع به اینکه این پلاستیک ها به علت آلودگی اشان چقدر برای اقیانوس ها مضر هستند،گفتگو کردند.

نه تنها خود سیاره بلکه حیوانات دریایی که در اقیانوس ها زندگی می کنند هم تحت تاثیر این پلاستیک ها قرار می‌گیرند.

در حال حاضر و در آینده، سامسونگ از پلاستیک های اقیانوسی در کل خط تولید خود استفاده خواهد کرد.

شروع این کار با گوشی های سری Galaxy که در نهم فوریه در Unpack معرفی می شوند،خواهد بود.

«این گوشی ها منعکس کننده ی تلاش های مداوم ما برای حذف و گسترش استفاده از سایر مواد سازگار با محیط زیست مانند مواد بازیافتی ( PCM) و کاغذ بازیافتی خواهند بود.

با این تغییر و تحول، درآینده فناوری گوشی های سری Galaxy طراحی محصولی پیشرو را به ارمغان خواهد آورد و تاثیرات زیست محیطی بهتری را ارائه خواهد کرد.«سامسونگ»

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیاره

اقدامات سامسونگ برای نجات سیاره:

سامسونگ در حال حاضر با مصرف بسته بندی های کاملاً متشکل از کاغذ بازیافتی برای Galaxy S22 Series نقش خود را در این کمپین اجرا می‌کند. آنها مشتریان را تشویق می کنند تا با بازیافت تمام محصولات مصرفی خویش، مسئولیت خود را در این کمپین به خوبی انجام دهند.

وقتی به پلاستیک های اقیانوسی فکر می کنید احتمالا بطری آب یا کیسه مواد غذایی را تصور می کنید که روی سطح اقیانوس شناور است.چیزی که ممکن است به ذهن خطور نکند تهدیدی پنهان تر است- 640/000 تن تور ماهیگیری که هر سال در اقیانوس ها رها می شوند. این شبکه های ارواح که قرن ها به زندگی خود در اقیانوس های ما ادامه می‌دهند، مسئول به دام انداختن و در هم تنیدگی حیات دریایی، آسیب رساندن به صخره های مرجانی و زیستگاه های طبیعی هستند که حتی به آسیب به منابع غذایی و آلودگی آب ما هم در نهایت ختم می شوند.

«این تورهای ماهیگیری اقیانوسی تعادل ظریف محیط زیست ما را با سرعت نگران کننده ای بر هم می زنند. جمع آوری و تغییر کاربری این شبکه ها اولین گام حیاتی برای برای تمیز نگه داشتن اقیانوس ها و همچنین حفظ سیاره و آینده جمعی ماست.«سامسونگ»

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیاره

تشویق بی تی اس برای همراهی با این پروژه:

در پایان ویدیو، اعضا تابلو هایی را در دست دارند که بیان می‌کند «بیایید برای آینده ای بهتر با هم همکاری کنیم». در واقع آنها با این کار دیگران را تشویق می کنند که به آنها بپیوندند، همانطور که می دانیم بی تی اس با شما هفت نفر نیست.

سامسونگ همیشه مرزهای فناوری موبایل را جابجا کرده است و این شرکت اکنون به دنبال انجام همین کار با شیوه های حفظ پایداری خود است. سامسونگ با بهره‌گیری از راه حل خلاقانه خود و بخشیدن جان تازه ای به تورهای ماهیگیری در اقیانوس ها که در غیر این صورت زباله های خطرناکی را تولید می‌کنند، نشان می‌دهد که چگونه همه ما می توانیم با کمترین هزینه برای حفظ منابع سیاره خود کارهای بیشتری انجام دهیم. «سامسونگ»

در صفحه اتاق خبر برای وب سایت خود، سامسونگ جزییات بیشتری را در مورد اقدامات این شرکت برای کمک به نجات سیاره ارائه کرده است. سامسونگ می داند که نمی توانیم با توجه نکردن به محیط زیست خود از نظر فناوری پیشرفت کنیم.

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیارهتعهدات سامسونگ:

سامسونگ متعهد است که آلودگی پلاستیکی اقیانوس ها را به گونه ای حل کند که نه تنها بر محیط زیست بلکه بر زندگی همه کاربران گوشی های Galaxy تاثیر مثبت بگذارد. این پیشرفت فناوری جدید، یک دستاورد قابل توجه در سفر این شرکت برای ارائه ی اقدامات زیست محیطی ملموس و محافظت از سیاره برای نسل های آینده است.

استفاده مجدد از پلاستیک های اقیانوسی تنها اولین گام در مأموریت جمعی ما برای مقابله با بحران آب و هوا است و سامسونگ مشتاق است تا از مقیاس، نوآوری و همکاری داوطلبانه ما برای کشف راه حل های اضافی استفاده کند. «سامسونگ»

سامسونگ نه تنها به تلاش برای رونمایی از این کمپین جدید بلکه به ارائه راه حل هایی در مورد رویدادی از گذشته هم می‌پردازد.

دستاوردهای بی تی اس:

ما اکنون می دانیم که بی تی اس اخیراً با سامسونگ در همکاری است و تلاش می‌کند تا کارهای بزرگی انجام دهد. این فقط بخاطر یک خوراکی شیرین بانجوپانگ نیست ( یعنی فقط برای حفظ منابع غذایی نیست). و البته ما می دانیم که همه ی اینها برای یک هدف خوب بود. بی تی اس هرگز در ایجاد افتخار برای ما شکست نمی خورد و کوتاهی نمی کند. آنها همچنان به استفاده از حرفه خود برای ایجاد آگاهی مثبت و سازنده و فزاینده در مورد مسائل مهم ادامه می دهند.

از ایجاد کمپین مشترک Love Myself آنها با یونیسف برای عشق به خود و مبارزه با خشونت….

در تحلیلی جدید از گزارش شاخص سازمان یونیسف که به بیان وضعیت کودکان جهان در سال 2021 می‌پردازد، ذکر شده که: از سال 2017 کمپین Love Myself تقریباً به 5 میلیون توییت، بیش از 50 میلیون تعامل مانند (لایک, ریتوییت و پاسخ و نظر) دست یافته است. «یونیسف»

اتحاد بی تی اس و سامسونگ برای نجات سیارهبا همکاری با یک سفیر جهانی دیگر یعنی هیونده، آنها آگاهی را برای زندگی پایدارتر افزایش می دهند.

محیط زیست موضوعی است که بی تی اس بطور ویژه و واضحی به آن علاقه دارد. در سال گذشته آنها در هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد (UNGA) به عنوان نمایندگان ویژه ریاست جمهوری برای ملاقات با رییس جمهور مون جه این حضور داشتند و درباره ی تغییرات آب و هوایی صحبت کردند.

مطمئنا همه ما می توانیم از پیام های سرشار از امید و تغییرات مثبت بی تی اس حمایت کنیم.

تبلیغات

4 نظرات
 1. آواتار کیمیا حدادی
  کیمیا حدادی می گوید

  مطالب کامل و مفیدی بود و من به عنوان یک آرمی خیلی لذت بردم. امیدوارم هم سامسونگ و هم بی تی اس با کمک ما بتونن به هدفشون یعنی کاهش آلودگی ها برسن.

  1. آواتار Dream 13
   Dream 13 می گوید

   خیلی از نظر لطفتون ممنونم 🙏
   واقعا خیلی لذت بخش و باعث افتخاره که همچین آرتیست هایی هستن که تلاش میکنن تا زندگی رو در حالت تعادل طبیعیش نگه دارن و جامعه‌ای سالم تر و بهتر ارائه بدن.

   من هم به عنوان یه آرمی از بابت این موضوع خیلی خوشحالم ☺️

 2. آواتار کوثر سلیمانی
  کوثر سلیمانی می گوید

  آفرین به سامسونگ..ایول به بی‌تی‌اس
  قطعا حضور اعضای بی‌تی‌اس خیلی زیاد تاثیر شگرفی روی توسعه دادن این موضوع داره
  پست خیلی خوبی بود خسته نباشید💕

  1. آواتار Dream 13
   Dream 13 می گوید

   قطعاً همینطوره، من هم همین فکر رو میکنم و وقتی که انسان های مهم و معروف جامعه به سمت هدف های خوب و مثبت قدم بردارن ناخواسته باعث میشن که دیگران هم به اون اهداف فکر کنن و قدمی هر چند کوچیک در راستای تحقق اون بردارن.
   ممنونم از ارائه نظرتون 🙏

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!