گروه های کی پاپ BTS، NCT 127 و Tomorrow X Together به افزایش فروش سی دی ها در آمریکا کمک کردند!

بی تی اس

اکنون چندین دهه است که آمریکایی ها کمتر و کمتر آلبوم می خرند!

ابتدا iTunes آمد و به شنوندگان این امکان را داد که فقط آهنگ‌هایی را که دوست دارند به جای مجموعه‌های کامل خریداری کنند، و سپس معرفی پلتفرم‌های استریم ادامه داد تا خریدها را کاهش دهند.
از سال 2019 تا 2020، فروش آلبوم در ایالات متحده تقریباً در هر فرمت کاهش یافت. به طور کلی، آنها بیش از 9٪ کاهش یافتند و به طور خاص در عناوین فیزیکی، بیش از 7٪ کاهش داشتند.
به طرز شگفت انگیزی، این روند نه تنها متوقف نشده، بلکه معکوس شده است!
بر اساس گزارش پایان سال MRC Data که بزرگترین، پخش‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین هر چیزی در موسیقی را تحلیل می‌کند، به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها نظر خود را در مورد خرید آلبوم تغییر داده‌اند. در حالی که تجدید حیات عظیم وینیل مطمئناً به توضیح این چرخش کمک کرد، سی‌دی‌ها نیز نسبت به مدتی که بوده محبوب‌تر شده‌اند. برخی از بزرگ‌ترین نام‌های کی‌پاپ که به تحقق این امر کمک می‌کنند، یک بار دیگر نشان داده‌اند که می‌توانند سی‌دی‌هایی را که تعداد کمی از آنها در صنعت باقی مانده‌اند، بفروشند.
با توجه به انتشار طولانی MRC Data و Billboard، چهار سی دی از 10 سی دی پرفروش در ایالات متحده در سال 2021 توسط نوازندگان کره جنوبی بود. یکی مدعی چندین امتیاز شد، در حالی که دو نفر دیگر با یک نسخه که به فروش فوق‌العاده خوبی رسید، در فهرست رقابتی ظاهر شدند.

تی اکس تیپنجمین سی دی پرفروش سال گذشته در ایالات متحده، The Chaos Chapter: Freeze توسط Tomorrow X Together بود. گروه پسرانه کی پاپ توسط 215000 طرفدار بر روی فرمت خریداری شد!

مطالب پیشنهادی

این پیروزی اولین حضور گروه در یکی از این گزارش‌های MRC Data را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که آنها واقعاً به آمریکا رسیده‌اند.
NCT 127فقط دو پله پایین تر در شماره 7 NCT 127 قرار دارد. آن پروژه 211000 نسخه روی سی دی فروخت!

بنابراین خیلی از The Chaos Chapter: Freeze فاصله نداشت،همان گروه پسر کی پاپ یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های فیزیکی در ایالات متحده را در سال 2020 به ثمر رساند!

BTS برای دو سی‌دی از 10 سی‌دی پرفروش آمریکا در سال 2021 امکان‌پذیر است، و به طرز شگفت‌انگیزی، هیچ یک از آنها در آن سال منتشر نشدند!

 Map of the Soul: 7 با فروش 210000 نسخه در رده 8 قرار دارد (درست پشت NCT 127).

عنوان دیگر آنها در سال 2020 با فروش 187000 نسخه در رتبه 10 قرار گرفت.

Map of the Soul: 7 به‌عنوان پرفروش‌ترین آلبوم فیزیکی سال 2020 در ایالات متحده شناخته شد، در حالی که Be در رتبه 5 در همان فهرست قرار گرفت. به طرز شگفت انگیزی، آنها در طول سال گذشته به فروش خوب خود ادامه دادند!

هر سال که می گذرد، عناوین کی پاپ در دنیای غرب، به ویژه در ایالات متحده، بهتر و بهتر می فروشند. نشان می دهد که طرفداران کی پاپ بسیار بیشتر از شنوندگان سبک های موسیقی دیگر در آمریکا مایل به خرید سی دی هستند!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ