رویداد بزرگ در لاس‌وگاس، کنسرت یا جشنواره المپیک؟!

در ماه فوریه، خبر بازگشت BTS به آمریکا برای اجراهای PERMISSION TO DANCE ON STAGE تایید شد.

پس از کنسرتهای موفق در لس آنجلس، کالیفرنیا و سئول، اعلام شد که چهار کنسرت حضوری در لاس‌وگاس، نوادا در راه است و این خبر آرمی های آمریکایی را بسیار هیجان زده کرد. این کنسرت ها ماه آوریل، در ورزشگاه Allegiant برگزار خواهند شد.
اگر شمارش معکوس قبلاً برای آرمی ها هیجان انگیز نبود، با اعلامیه اخیر، طرفداران در لبه صندلی های خود آماده هستند.

در 23 مارس (PST)، اینستاگرام رسمی BTS اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات از نمایش ها منتشر کرد
به طور خاص، تصاویر نشان میدهند که همراه با نمایش، جاذبه‌ها، سرگرمی‌ها و غذاها با موضوع BTS در سراسر شهر وجود خواهد داشت.
البته، این به خودی خود هیجان انگیز به نظر می رسد، اما عکس بعدی آرمی ها را با هیجان زیادی پر کرد، و فهمیدن دلیل آن کار خیلی سختی نیست چرا که همراه با تمام جزئیات مربوط به فروشگاههای پاپ‌آپ (pop-up)، مکانهای غذاخوری و سرگرمیهای خاص، قرار است ۱۱ هتل در سراسر شهر با اتاقهایی با موضوع BTS آماده شود.
هنگامی که این خبر به اشتراک گذاشته شد، آرمی ها به نتوانستند هیجان بی اندازه خود را مهار کنند و به شوخی گفتند که این “بوراهه فیکِیشن” لاس وگاس است، با اشاره به اصطلاح Borahae که به معنای “من تو را ارغوانی می کنم”.

با این حال، یکی دیگر از دلایل جالب بودن این موضوع، این است که HYBE به تمام وعده های خود عمل کرده است. در سال 2020، لنزو یون (Lenzo Yoon) HYBE توضیح داد که میخواهند در آینده، برای آرمی های که همیشه در کنسرت حضور داشتند، تجربه جدیدی بسازند. همچنین افزود که همه چیز را از هتل ها با مضمون BTS گرفته تا نمایشگاه های BTS، تورهای برنامه ریزی شده برای دیدن مناظر و غذا را برای طرفداران اجرا خواهند کرد.

”شهر میزبان را به جشنواره تبدیل خواهیم کرد. این کنسرت مانند المپیک خواهد بود، جشنواره ای برای BTS و طرفداران آنها. ما این جشنواره را در مراحلی توسعه خواهیم داد که با توقف های خاص تور آغاز می شود.”
Lenzo Yoon

این اطلاعیه پس از آن اعلام شد که هایب اعلام کرد، در حالی که آرمی ها در لاس وگاس هستند، به آنها فرصت داده می‌شود تا برای BIGHIT MUSIC ،  BELIFT LAB ، SOURCE MUSIC ، PLEDIS Entertainment ، KOZ ENTERTAINMENT ، HYBE LABELS JAPAN ، HYBE AMERI اودیشن بدهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ