مصاحبه رزی عضو بلک پیک با مجله Elle

رزی عضو بلک پینک در مورد توانایی اجرای دوباره روی صحنه، کاور آهنگ هایش در یوتیوب و موارد دیگر صحبت می کند.

او ستاره روی جلد Elle برای ماه ژوئن است!

این تصویر بر شکار جذابیت های ظریف و مدرن رزی تمرکز داشت. او به عنوان سفیر Tiffany & Co، با جواهرات مختلف مد روز از این شرکت ژست گرفت.

در طول مصاحبه بعد از عکاسی، رزی تعریف تازه ای از زندگی خود ارائه داد و اینگونه شرح داد: «احساس می‌کنم که این روز ها یک زندگی ایده آل دارم، حالم خوب است. زمان زود می گذرد. به لطف آن، می توانم واقعاً خوب بخوابم.»

عضو بلک پیک نظرات خود را در مورد رفع محدودیت‌های اجراها و سفرهای خارج از کشور به اشتراک گذاشت و گفت: «من وقتی به روزی فکر میکنم که دوباره بتوانم در مقابل طرفدارانم اجرا کنم بسیار هیجان‌زده میشوم. احساس می کنم دوباره قرار است متولد شوم که همین نزدیکی است. فکر می‌کنم بتوانم ارزش صحنه را بدانم و بیشتر تلاش کنم.»

رزی امسال سه کاور آهنگ را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که با واکنش های داغ طرفداران روبرو شد. او اظهار داشت: «آهنگ‌هایی را انتخاب کردم که از شنیدن آن‌ها لذت میبرم یا وقتی به آن‌ها گوش می‌دهم حالم را بهتر می‌کند. من از روند به تصویر کشیدن اینکه چگونه می توانم آهنگ را بخوانم و صداها را مادی می کنم لذت می برم، اما در عین حال، سعی می کنم احتمالات را هم درنظر بگیرم.”

عکس و مصاحبه کامل رزی ماه ژوئن در Elle در دسترس خواهد بود!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ