پاسخ بیگ هیت مبنی بر گزارش های توقیف آپارتمان جیمین عضو بی تی اس!

بیگ هیت موزیک  طی یک بیانیه مبنی بر توقیف آپارتمان جیمین به دلیل پرداخت نکردن حق بیمه توضیح داده است.

در 24 آوریل 2022 خبرگزاری« Biz Hankook» گزارش داد که خدمات بیمه سلامت ملی، آپارتمان جیمین را در مجتمع مسکونی« Nine one Hannnam »واقع در سئول به دلیل پرداخت نکردن حق بیمه درمانی توسط این خواننده توقیف کرده است.

جیمین برای اولین بار این آپارتمان را به مبلغ 5.9 میلیارد وون ( تقریبا 47 میلیون دلار) در ماه می سال گذشته خریداری کرده است.

بر اساس این گزارش، جیمین در مدت توقیف آپارتمانش، چهار اخطار جداگانه در مورد این توقیف از طریق پست دریافت کرده بود و سرانجام در 22 آوریل پس از پرداخت حق بیمه به تاخیر افتاده توسط این خواننده، توقیف لغو شد.

بیگ هیت بعد از این اتفاق با یک بیانیه توضیح داد که این وضعیت ناشی از خطا در شرکت بوده است.

 

بیانیه کامل بیگ هیت موزیک به شرح زیر است:

 

در رابطه با این موضوع، این شرکت(کمپانی) اولین بخشی است که تمام نامه هایی را که به محل سکونت هنرمند فرستاده می‌شود، دریافت کرده و بعد به او (هنرمند) ارسال می‌کند که متاسفانه در این فرایند ارسال، بخشی از نامه‌ها حذف شده‌اند.

با توجه به فعالیت های جیمین از سال گذشته، او دوره طولانی از فعالیت های برنامه ریزی شده و استراحت خودش را در خارج از کشور گذرانده و نسبت به این مسئله (پرداخت حق بیمه اش) آگاه نبوده. به محض این که متوجه شد، عقب افتادگی حق بیمه را پرداخت کرد و در حال حاضر این وضعیت حل شد.

بابت سهل انگاری رخ داده در شرکت که باعث نگرانی هنرمند و طرفدارن شده است پوزش می طلبیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ