تهران تا سئول
از تهران تا سئول راهی نیست اگر راه را بلد باشی!

پاسخ YG به شایعات دیسبند شدن بیگ‌بنگ

1 164

پیش از این، گمانه زنی های زیادی وجود داشت که انتظار می رفت آهنگ کامبک  بیگ بنگ به نام Still Life پیش بینی دیسبند گروه باشد . پست‌های زیادی در فضای مجازی وجود داشت که در آن کاربران و حتی طرفداران سرنخ‌هایی پیداکردند که به پایان گروه افسانه‌ای اشاره دارد.
احتمالاً به دلیل چنین گمانه‌زنی‌هایی، سرمایه‌گذارانی بودند که شروع به فروش سهام خود از کمپانی YGکردند. سهام این کمپانی در اواخر ژانویه 2022 در حدود 45,300 KRW به ازای هر سهم معامله می شد. پس از اخبار مربوط به بازگشت بیگ بنگ، سهام به طور پیوسته افزایش یافت و به بالاترین سطح برای هر سهم 71,000 KRW رسید.
پس از انتشار “Still Life”، بیگ بنگ سهام هر روز کاهش یافت و در حال حاضر با قیمت 62300 KRW برای هر سهم (51 دلار) معامله می شود. در رابطه با این موضوع، کمپانی YG تصریح کرد که این پایان گروه بیگ بنگ نیست بلکه شروعی جدید برای آن ها است.

یکی از مقامات کمپانی توضیح داد که موفقیت این تک‌آهنگ به لطف قابلیت‌های موسیقایی گروه است و گفت: ” این نتیجه توانایی‌های موسیقی برجسته بیگ بنگ است که به عنوان یک گروه هنری با طیف گسترده‌ای از محبوبیت در تمام نسل ها ارزیابی می‌شود.

این کمپانی معنی پارت  ته یانگ در آهنگ را توضیح داد، ” رویای شب نیمه تابستان بهاری که گلها در غروب آفتاب سال بعد شکوفه می دهند / پاییز، زمستان، برف، پاییز، برف، چهار بار در سال، دوباره بهار ” در پایان یافت و بیان کرد که اشعار دلالت بر این دارد که بیگ بنگ مانند ماندگاری فصل ها ابدی خواهد بود. علاوه بر این، ” دسونگ، جی دراگون و تاپ در فضاهای مربوطه خود، مانند یک عمارت تنها، یک خیابان خالی، و یک سیاره برفی متروک، همزمان گذشته، حال و آینده زیبا را به تصویر می‌کشند .”

همچنین این مسئول ادامه داد:
” لحظه شادی و اندوه شدید کسانی که در پشت آن پنهان شده بودند، با معنای دوگانه در آهنگ بیگ بنگ – “بعد از فرو رفتن باران، پس از پایان، پایان خوش است” دوباره زنده شد. که چهار فصل پایان نیست، بلکه شروعی جدید است.»

وی مقام YG اضافه کرد: ” انگار که نمی توان در برابر جریان اجتناب ناپذیر چهار فصل مقاومت کرد، این واقعیت که “نماد بهار”، ته یانگ، که موزیک ویدیو را باز کرد، پس از پایان موزیک ویدیو دوباره ظاهر شد. تابستان، پاییز و زمستان می گذرد .» به نوبه خود، او نماد شروع دیگری است که هیجان را برای طرفداران به ارمغان می آورد.
به طور کلی، موزیک ویدیو و آهنگ این پیام را ارسال می کند که درخشان ترین لحظه ای که بیگ بنگ داشت زمانی است که آنها با طرفداران خود روی صحنه بودند و گروه قول می دهد که منتظر روز بازگشت باشند.

تبلیغات

1 نظر
  1. آواتار جی دی
    جی دی می گوید

    اونا یه افسانند چه طور بعضیا میگند اخر کارشونه…یه افسانه هیچ وقت فراموش نمیشه تا الان هر چی از کیپاپ داریم رو مدیون بیگ بنگ بی خصوص جی دی هستیم راه رو برای همه ی گروه ها ساختند… ولی واقعا متاسفم برای کسایی که بعد از کامبک بیگ بنگ رو تروریست خطاب میکنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!