گروه موسیقی اسپا در سازمان ملل متحد!

در 5 جولای گروه دخترانه اسپا از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک بازدید کرد. تا در مجمع سیاسی عالی سازمان ملل متحد در مورد توسعه پایدار (HLPF) سخنرانی کند.

جیزل به عنوان نماینده گروه صحبت کرد و توضیح داد: ما بیار مفتخر هستیم که امروز در اینجا حضور داریم. گروه ما (اسپا) به طور منحصر به فردی بین واقعیت و واقعیت مجازی حرکت می‌کند. ما اینجا در دنیای واقعی حضور درایم و چهار نفر از اعضای آواتار ما در دنیای مجازی وجود دارند. اغلب ما را گروه دخترانه متاورس می‌نامند.

او در ادامه گفت: با شتاب گرفت دنیای واقعیت مجازی(متاورس)، ما باید این سوال را از خودمان بپرسیم که آیا به همان اندازه برای ایجاد دنیای واقعی به بهترین شکل تلاش می‌کنیم؟

فرا جهان منعکس کننده واقعیت است.اگر واقعیت خود ما پایدار نباشد، حفظ امکانات دنیای مجازی دشوار خواهد بود. بدون اکوسیستم های پایدار، یا فرصت های برابر برای زندگی با کیفیت، دنیای واقعی وجود نخواهد داشت. توسعه پایدار ضروری است و ما معتقدیم که نسل آینده باید از اهداف توسعه پایدار  حمایت کند تا از جهانی که در آن زندگی می‌کنیم محافظت کند.

کاریانا هم در صحبت های آخر گفت: یک بار دیگر از حمایت شما متشکریم. ما بسیار مفتخر هستیم تا درباره موضوعی که برای نسل اینده بسیار مهم است بحث کنیم.

برای مشاهده ویدیو سخنرانی  ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید

 

پس از این مراسم ده ها عکس از دختران در سازمان ملل از طریق حساب رسمی توییتر برای دفتر نیویورک موسسه آموزش و تحقیقات سازمان ملل به اشتراک گذاشته شد و فیلم سخنرانی دختران نیز به اشتراک گذاشته شد تا بسیاری از طرفداران بتوانند به صحبت های آنها گوش دهد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ