چا اون وو عضو گروه آسترو در فیلم جدید هالیوود

چا اون وو بازیگر و عضو گروه آسترو در حال مذاکره برای فیلم” K-Pop: Lost in America” در آینده است.

کمپانی فنتجیو در ۱ جولای گفت« چا اون وو به طور مثبت پیشنهاد بازی در” K-Pop: Lost in America ” بررسی می‌کند.

پیش از این ددلاین گزارش داده بود که ستاره‌های هالیوود، ربل ویلسون و چارلز ملتون برای بازی در این فیلم انتخاب شده‌اند.

استارنیوز نیز گزارش داد که طبق گفته‌های افراد داخل صنعت، چا اون وو در حال مذاکره برای بازی در نقش اصلی فیلم جدید هالیوود بوده و او حتی بخشی از برنامه نیمه دوم سال ۲۰۲۲ خود را پاک کرده است تا برای فیلمبرداری آماده شود.

ربل ویلسون و چارلز ملتون ممکن است در آینده نیز در این فیلم بازی کنند.

طبق گزارش اختصاصی ددلاین، این دو بازیگر هر دو در فیلم جدید هالیوودی “K-Pop: Lost in America” ​​انتخاب شده اند که انتظار می رود فیلمبرداری آن در پاییز امسال آغاز شود.

ربل ویلسون

این فیلم که سال گذشته اعلام شد برای اکران در سال 2023 برنامه ریزی شده بود، داستان یک گروه پسر کی پاپ را روایت می کند که تنها چند روز قبل از شروع تور جهانی خود در مدیسون اسکوئر گاردن نیویورک، خود را در تگزاس سرگردان می بینند. بدون تلفن، بدون پول، و بدون حمل و نقل، این گروه باید بر یک سری «موانع دیوانه کننده» غلبه کند تا به موقع برای اولین بار در ایالات متحده به شهر نیویورک برسند.

«کی پاپ: گمشده در آمریکا» را جی‌کی یون (همچنین با نام یون جه کیون) کارگردانی می‌کند، فیلم‌ساز کره‌ای که با فیلم‌هایی مانند «هائوندا» («موج جزر و مد») و «قصیده برای پدرم» شناخته می‌شود. سال گذشته، تهیه‌کنندگان فیلم – لیندا ابست (Linda Obst) از «Interstellar» و Miky Lee از «Parasite» – اعلام کردند که قصد دارند ستاره‌های واقعی کی‌پاپ را در این فیلم انتخاب کنند.

 

شایان ذکر است، چارلز ملتون، ستاره «ریوردیل» نیمه کره ای است و او و خانواده اش در دوران کودکی خود برای مدت کوتاهی چندین سال در کره زندگی کردند.

ادامه آپدیت های خبری در سایت تهران تا سئول بارگذاری می‌شود.

آیا برای این فیلم جدید هیجان زده‌ اید؟

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ