همکاری چانیول و اسکریلکس از سال 2015

همکاری چانیول و اسکریلکس از سال 2015 در حال انجام است؟

در 24 مارس، طرفداران چانیول از EXO متوجه چیز مهمی شدند.

یکی از کاربران توییتر کلیپی از یک قسمت 2021 از پادکست “#HallyuAtU” منتشر کرد که در آن مجریان در حال مصاحبه با خواننده و ترانه سرا جانتین هیج هستند. هیج روی آهنگ‌های Monsta X، NCT 127، و EXO کار کرده است. در این بخش، مجری از ترانه سرا می پرسد که روند کار با گروه هایی که با آنها کار کرده است چگونه بوده است. Heij پاسخ می دهد که دو سر طیف وجود دارد و به دنبال آن به تجربه ای که در استودیو با Chanyeol از EXO و DJ آمریکایی Skrillex داشت اشاره می کند.

“من به یاد دارم که با EXO در استودیو حضور داشتم، زیرا در اولین سفرم به کره بودم. من با Skrillex و EXO در استودیو بودم و سپس با RAPPER OF THE GROUP شروع به کار کردیم. ما مثل اوه، بله، خوب هستیم. ما، منظورم این است که ما رپر نبودیم، مثل اینکه، آره، شما، شما یک رپ می نویسید، خیلی خوب است. پس او این کار را کرد. و بنابراین، این کمی هم نویسندگی با EXO بود.”

این کلیپ به زودی در سراسر توییتر به اشتراک گذاشته شد زیرا طرفداران چانیول در تعجب بودند که در نهایت با آهنگ مذکور چه اتفاقی افتاد.

 

طرفداران به سرعت پست اینستاگرامی را که چانیول در دسامبر 2015 با Skrillex ارسال کرده بود به یاد آوردند و با بررسی اینستاگرام Heij متوجه شدند که هر دو پست‌های مشابهی را در همان روز منتشر کرده‌اند که به فکر یک همکاری از دست رفته و نظرات درباره آن دامن می‌زند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ