بازگشت جی.سف عضو گروه کارد از سربازی

جی.سف عضو گروه کارد رسما از سربازی مرخص شد!

 

در 4 آوریل، جی.سف از ارتش مرخص شد و توسط اعضای گروه خود، کارد مورد استقبال قرار گرفت.
برای جشن گرفتن این مناسبت، جی سف یک وی‌لایو با اعضای خود برگزار کرد تا در مورد خدمات خود صحبت کند و در نهایت یک مهمان غافلگیرکننده به گروه ملحق شد!

 

او پخش را شروع کرد و گفت:

“سلام، خوشحالم که شما را می بینم. من جی سف هستم.”

با خجالت اضافه کرد:

برگشتم!

و سلام رسمی نظامی خود را بیان کرد. پس از تلاش برای نادیده گرفتن بی نظمیِ پشت صحنه، اعضا که خارج از دوربین نشسته بودند، در نهایت با یک آهنگ تبریک، کیک و دسته گل به او پیوستند.

اکنون که جی سف بازگشته است، بیننده ای در مورد کامبک کارد پرسید و او پاسخ داد:

«از آنجایی که من مرخص شدم، به زودی شما را خواهیم دید. برنامه های کامبک ما تا حدودی تنظیم شده است، لطفا کمی صبر کنید. ما در حال آماده‌سازی هستیم، بنابراین اگر کمی صبر کنید، می‌توانید تصویر خوبی را ببینید.»

پس از آن، جی.سف داستانی را در مورد ملاقات با یک رهبر تیپ در حین خدمت به اشتراک گذاشت. او توضیح داد که رهبر از او پرسیده بود که او کیست و کارگردان جی سف را معرفی کرد و گفت که او خواننده است. جی سف مکالمه آنها را بازسازی کرد و گفت:

«[سپس رهبر گفت:» نام [استیج] شما چیست؟» بنابراین گفتم، «شاید ندانید. ما یک گروه مشترک هستیم.» «گروه مشترک؟ دو پسر، دو دختر؟» «بله، درست است!» زمانی که جی سف نام گروهشان را تایید کرد، رهبر گوشی خود را بیرون آورد و به او نشان داد که حدود پنج آهنگ KARD را ذخیره کرده است.

بعداً در پخش برنامه، MIRAE، همکار کارد در  DSP Media، با حضور غافلگیرکننده‌ای به جی.سف بابت مرخص شدنش تبریک گفت. جی.سف اظهار داشت:

“من به خوبی تو را تماشا کردم”

که منجر به تشویق MIRAE شد.

پس از انجام یک سری رقص های زیبا و مد روز، از جمله “ASAP” از گروه استی‌سی (STAY’C)،  جی.سف با طرفداران به اشتراک گذاشت که در حال بهبودی از آسیب مچ پا است. او اظهار داشت:

«قبل از اینکه از سربازی مرخص شوم، پایم آسیب دید. من تا روز قبل از ترخیص گچ گرفته بودم.»

جی سف توضیح داد:

«اگر در مسابقات فوتبال برنده می‌شوید، می‌گویند به شما یک مرخصی دو روزه می‌دهند. فکر کردم باید خوب باشم و مرخصی دو روزه را بگیرم تا زودتر مرخص شوم. من بازی کردم، اما در حالی که می دویدم، صدای پاپ را از مچ پایم شنیدم. رگ به رگ شد، پس الان هم کمی درد دارد.»

به عنوان آخرین نظر برای طرفداران، جی سف به اشتراک گذاشت:

“من پس از سالم ماندن و خوب ماندن برگشتم، بنابراین اگر همه مشتاقانه منتظر تلاش های آینده جی سف باشند، سپاسگزار خواهم بود. من و اعضایم با اجرای خوب شما را ملاقات خواهیم کرد، پس لطفا کمی صبر کنید. لطفا همیشه مراقب سلامتی خود باشید و وعده های غذایی خود را حذف نکنید. امیدوارم فقط چیزهای خوب را ببینید و به آنها فکر کنید. من هم همین را انجام خواهم داد.”

هنگامی که از جی سف در مورد قصد او برای ترفیعات بعدی پرسیده شد، افزود:

“سعی خواهم کرد با تصویری بالغ از یک ایدل نظامی که از ارتش بازگشته است به شما نزدیک شوم، پس لطفاً مرا با قلبی باز پذیرا باشید.”

جی سف در 5 اکتبر 2020 به عنوان سرباز وظیفه ثبت نام کرد. از آنجایی که بی.اِم (BM) یک شهروند آمریکایی است، جی.سف تنها عضو کارد بود که باید خدمت سربازی اجباری خود را تکمیل می‌کرد.

کارد آخرین کامبک را در آگوست 2020 با “GUNSHOT” انجام داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ
1 نظر
  1. سانیا سنچولی می گوید

    این پسرمم بالاخره برگشت، از این به بعد باید منتظر بازگشت گروه کارد و کامبکای خفنشون باشیم.