اقدامات قانونی بیگ‌هیت درمقابل توهین به بی‌تی‌اس

بیگ هیت موزیک اخیراً بیانیه‌ای در Weverse منتشر کرده است که در آن به‌روزرسانی‌های اخیر در مورد اقدامات انجام شده برای محافظت از هنرمند خود، BTS، در برابر کسانی که فعالیت‌های مخربی از جمله: افترا وتوهین علیه این گروه انجام داده،پرداخته اند.

در 31 مارس (KST)، BIGHIT MUSIC بیانیه‌ای را منتشر کرد و طرفداران را در مورد روند قانونی که علیه کسانی که سعی در بدنام کردن اعضای گروه داشتند باخبرکرد. آنها در مورد اقدامات علیه مجرمان اخیر که به افراد حاضر در کمپانی اطلاع داده شده بودند، توضیح دادند.

پست های مخرب، از جمله اعمال افترا و توهین، در حال بررسی است تا اطمینان حاصل شود که عاملان به طور کامل تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

در یک بیانیه انگلیسی در Weverse، این کمپانی توضیح داد که چندین شکایت ارائه کرده است.

اخیراً با استفاده از اطلاعات جدید ارائه شده توسط طرفداران و همچنین جمع‌آوری شده از طریق طرح‌های نظارتی، شکایات جنایی متعددی را ثبت کرده‌ایم. ما پس از بررسی حملات شخصی به کانال‌های آنلاین و پست‌های آنلاین حاوی توهین، شکایت‌های کیفری ارائه کرده‌ایم.
-BIGHIT MUSIC

به طورکل، این کمپانی طرفداران را در موردجدیت کاری که انجام دادند در کنار عواقب احتمال اقدامات علیه BTS مطلع کرد.
ما علیه مجرمی شکایت کرده‌ایم که با جمع‌آوری شایعات درباره BTS به قصد افترا و ممانعت از تجارت، به اعتبار هنرمندان ما آسیب رسانده و اطلاعات نادرست را منتشر کرده است. بر اساس بند 1 ماده 314 قانون مجازات، شخصی که مرتکب ممانعت از کسب و کار شده باشد ممکن است تا پنج سال حبس یا تا 15 میلیون وون جزای نقدی محکوم شود.
ما همچنین پس از دریافت گزارش‌هایی در مورد پست‌های این مجرم حاوی اطلاعات نادرست درباره هنرمندان ما بر اساس سطوح جدی توهم و منطق بی‌معنی نه تنها در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی، جوامع آنلاین، DC Inside، YouTube، بلکه حتی در بررسی این موضوع،از یک مجرم دیگر به دلیل افترا شکایت کرده‌ایم.
BIGHIT MUSIC-
اگرچه هیچ تاییدی مبنی بر اینکه این شرکت به چه کسی اشاره می کند وجود نداشت، بسیاری اشاره کردند که ممکن است به یوتیوبری اشاره داشته باشد که شایعات مخربی درباره آیدل هابه صورت آنلاین پخش می کرد. یکی از طرفداران در مورد آن در Weverse پست کرد، و V پاسخ داد و گفت که او به شکایت خود ادامه خواهد داد. هنگامی که این اعلامیه اعلام شد(ARMY)آرمی ها در رسانه های اجتماعی به تمجید از فعال بودن این کمپانی در برخورد با هیتر ها پرداختند.
مثل همیشه، BIGHIT MUSIC تضمین می کند که BTS رادر برابر هر نوع افترا وتوهین محافظت می کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از نظر شما متشکریم!